Stolní tenis

Každý pátek od 16.00 do 17.30 v sokolovně Stříbrná Skalice

AKTUALITY:

POZOR: DNE 18.2 TRÉNINK NEBUDE

• stále všichni neposlali přihlášky
  • prosíme o zaplacení kroužku opět na účet spolku! č.ú. 5437924399/0800. Ti kteří nezaplatí do 28.2.2022 uvolní místa dalším zájemcům. Děkuji za pochopení.
  • Momentálně máme plno a nebereme další přihlášky

———————————————————————————————————————————-

Pro podporu sportovního vyžití ve Stříbrné Skalici jsme se rozhodli pořádat kroužek stolního tenisu pro děti. Snažíme se dětem předat základy hry, ale hlavně jde o zábavu a pohyb.  Máme k dispozici tři stoly a díky spolupráci a vstřícnosti TJ Sokol Ostředek mohou děti trénovat pomocí trenažéru stolního tenisu. Těm, kteří projeví zájem a budou se chtít tomuto sportu věnovat víc, nabízíme rozšíření tréninku na 2x týdně. Druhý trénink pak probíhá každou středu v TJ Sokol Ostředek od 17.00 do 18.30, kde mohou být později přihlášeny i do soutěže.

• na trénink je potřeba sálová obuv se světlou podrážkou
  • doporučujeme oblečení pro hru a to krátké trenýrky a krátké tričko (ne bílé)
  • cena za kroužek 1000,- /sezóna

———————————————————————————————————————————-

Aktuality naleznete i na naší nástěnce ve S. Skalici u ZŠ.

Foto sokolovna Ostředek

Ukázka trenažéru 🙂